Vitrifiye

Uzun yıllar boyunca, seramik fayans, mutfak tezgahının, duvarlar, zemin ve çatı gibi şeyler çok var ama özel bir şey istiyorsanız, bir sürü renkli cam seçenekleri sunan vitrifiye fayans seçebilirsiniz.Eğer bu iki hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, tüm makaleyi okumak gerekir.
Her şeyden önce, her iki ürünün de insan yapımı.
Seramik üretimi seramik sır tepesinde çamur ile başlar. Vitrifiye fayans için, yüksek sıcaklık altında yerleştirilen eritme silis ve kil kullanılarak ve sonuç bir cam gibi bir doku olacak.
Bu tür renk, desen ya da istediğiniz boyutu, seramik, her zaman daha ucuz olacak ne fark etmez. Bu insanların çoğu vitrifiye olanlardan çok daha yüksek bir miktarı evde kullanmak için izin verir.

Dayanıklılık durumda, vitrifiye fayans en iyisidir. Hatta ev projeleri için kullanılan en dayanıklı malzemelerden biri olan granit ile mukayese edilebilir. Ayrıca çizilmeye karşı direnme yeteneği geldiğinde vitrifiye fayans güvenebilirsiniz, asitler ya da kimyasallara dayanıklı.

Vitrifiye fayans, seramik karolar üstüne dekoratif bir sır ise, doğada homojen şeklinde bulunabilir. Seramik karolar üzerine gelen sır alırken parlaklık parçası, vitrifiye fayans için el cilası ile verilir.Zaman sırlar kolaylıkla çizilebilir alırken, sararma ve çatlama olacaktır.

Bu malzemelerin hiçbiri lekeli alabilirsiniz, ancak bu sorun için harç zayıf noktasıdır. Bakım her ikisi için de oldukça benzer ve gerçek kolay temizlik yapılabilir. Nemli bir bez, temizlik yaparken size gereken her şeyi. Fayans yağlı olsun durumda, herhangi bir sorun olmadan bazı kimyasal maddeler kullanmayın. Kalıp ve küf imkansız gözeneksiz yüzeyler nedeniyle bu çiniler üzerinde yükselmeye bulacaksınız. Bu kalite fayans, havuz, banyo ve mutfaklar için en doğru olanları yapar.